Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zrozumiałem.
Home /

O nas

Poznaj nas bliżej

IdeaHR

Idea HR Group to firma rekrutacyjna, która od kilku lat wyznacza nowe, wysokie standardy w doradztwie personalnym.

Kreujemy przyjazne procesy, doradzamy i wspieramy naszych kandydatów w kształtowaniu kariery zawodowej.

Wspieramy naszych partnerów biznesowych w procesach pozyskania najlepszej, wykwalifikowanej kadry.

Jesteśmy ogniwem łączącym świat przedsiębiorcy ze światem kandydata.

A jacy jesteśmy, zobaczcie poniżej:
Czym się wyróżniamy


Wiedza
Posiadamy aktualną wiedzę z zakresu prawa pracy, kształtowania relacji pracodawca-pracownik, nowoczesnych systemów i metod rozwoju zasobów ludzkich w firmach.

Doświadczenie
Dzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem zdobytym w trakcie zarządzania działami personalnymi w międzynarodowych korporacjach.

Praktyczne rozwiązania
Działamy sprawnie i skutecznie, oferując praktyczne rozwiązania, efektywne i sprawdzone metody działania oraz ich bezpieczeństwo.

Wartości i standardy
Wyznaczamy sobie wysokie standardy jakości usług, kierujemy się wartościami etyki biznesowej, takimi jak: dobro klienta, rzetelność i zaufanie.

Każda z nas jest zupełnie inna,
ale łączy nas jedna idea:IDEA HR Group

Zarząd

Edyta Hubska

Prezes Zarządu

Ukończyła studia MBA oraz jest absolwentką Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Szczecińskiego. Posiada wieloletnie doświadczenie na stanowiskach menadżerskich, jako dyrektor ds. marketingu w międzynarodowej firmie consultingowej oraz dyrektor ds. personalnych w firmach produkcyjnych.

Realizowała wiele projektów w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, począwszy od kreowania i realizacji strategii personalnych, poprzez fuzje firm, skończywszy na projektach budowy systemu komunikacji wewnętrznej oraz kreowania wizerunku pracodawcy.

Specjalizuje się w rekrutacjach na stanowiska menedżerskie, executive coaching oraz projektach doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dorota Siedziniewska – Brzeźniak

Wiceprezes

Jest absolwentką Wydziału Filologicznego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów podyplomowych z zakresu zarządzania personelem w Wyższej Szkole Biznesu. Posiada wieloletnie doświadczenie jako dyrektor ds. personalnych w firmach produkcyjnych o międzynarodowym zasięgu działania.

Realizowała projekty z zakresu budowania organizacji od podstaw (green field), rekrutacji na stanowiska menedżerskie, ocen pracowniczych, wdrażania systemów IT dla działów personalnych.

Specjalizuje się w projektach rekrutacyjnych, outsourcingu funkcji kadrowo-płacowej oraz doradztwie z zakresu zarządzania personelem.

Anna Sudolska

Członek Zarządu

Jest absolwentką Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Szczecińskiego. Ukończyła również studium Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w branży doradztwa personalnego. Jako specjalista ds. rekrutacji realizowała projekty rekrutacyjne na stanowiska na każdym szczeblu w strukturach organizacyjnych firmy dla wielu branż. Jako kierownik oddziału koordynowała projekty pracy tymczasowej o bardzo zróżnicowanym wolumenie, głównie dla firm produkcyjnych. Uczestniczyła w wielu projektach green field obsługując klientów zagranicznych w województwie zachodniopomorskim. Przeprowadzała projekty outplacementu wspierając duże firmy w kreowaniu wizerunku pracodawcy.

Specjalizuje się w projektach rekrutacyjnych stałych i pracy tymczasowej.